środa, 23 grudnia 2009

Wesołych! Szczęśliwego!

A ja z powrotem w Antalyi. Na Święta. Myślałem, że będzie cieplej tutaj. Niby na termometrze 19 stopni, co w porównaniu z afyonowymi pięcioma lub sześcioma to całkiem niezły wynik.

Jednak poza tym, ludzie, którzy mnie tu goszczą to anioły na ziemi. Anielice, gwoli ścisłości. I to cztery  (w tym jedna gościnnie z Ankary). Jutro więcej :).

Tymczasem więc:

Z odległej, zamarzającej w temperaturze plus dwudziestu paru stopni w cieniu Turcji, Krogulczas życzy wszystkim wiernym i niewiernym czytelnikom mocy zdrowia*, szczęścia**, pomyślności*** i radości****.

Żeby Wam się ociepliło w tej Polszu, bo za miesiąc jaki wracam i nie wiem jak zdzierżę minusowe temperatury. Aha, i jeszcze gruszek na wierzbie ;).


PS Notki z ciągu dalszego przeprawy pojawią się w sobotę i niedzielę. Przed nami najlepsze: Istanbul.


* bo od niego się zaczyna

** drugie w kolejności

*** bo potrzebny będzie rym za chwile

**** mówiłem?

6 komentarzy:

 1. Bartek, życzę Ci tego, czego sobie życzysz, żeby się spełniło! Twoje życzenia odnośnie pogody spełniły się w 100% - carodziej cy suś? Śnieg stopniał w ciągu kilku godzin i temperatura wzrosła o 30 stopni (z -20 na +10). Do życzeń dokleiła się Buba.

  OdpowiedzUsuń
 2. No, to jeszcze tylko gruszki zostały :). Pozdrawiam najserdeczniej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Bartku! Najlepsze życzenia na te świeta na obczyźnie pozwalam sobie złozyć Panu tą drogą. Dla siebie biorę *, i **, i *** , a to ostatnie dostarcza mi Pan w wielkich ilościach ilekroć czytam tego bloga, ponieważ "fankuję" Panu od początku. Gratuluję talentu :)
  Pozdrawiam Joanna Kukiełka

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego Bartku z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zdrowia przede wszystkim. Spełnienia marzeń. Radości. Miłości. Pomyślności w Nowym Roku.
  Trzymaj się ;]
  Pozdrawiam
  Radek Stawowy

  OdpowiedzUsuń
 5. pozdrowienia z Polszy :D uff 20 stopni... ale tutaj nie jest tak zle, minusow nie ma.
  zgubilam turkcelowy telefon :( odzwij sie na gg to dam Ci polisz number ;) na 924 904
  baw sie dobrze w sylwestra!!! :) do zobaczenia wkrotce
  ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wszystkim za życzenia! Trochę spóźnienie, jednakowoż również życzę Wam wszystkiego dobrego, dobrze o tym wiecie. Szczęsliwego Nowego!

  OdpowiedzUsuń